Zajęcia Fitness


PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA FITNESS! POSTAW NA ZDROWIE I PIĘKNĄ FIGURĘ!
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE W CZASIE TRENINGÓW DZIECI AP GRĘBAŁOWIANKA!

ABT (BPU- brzuch, uda, pośladki) – nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Fit Ball – trening wykorzystujący dużą gumową piłkę. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciało, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas wysiłku. Zajęcia prowadzone w energetyczny sposób gwarantują dobrą zabawę i smuklejszą sylwetkę.

TBC (Total Body Conduction)- kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa poprawia kondycję i wydolność oddechową, przyśpiesza krążenie, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i ładniejsza a część wzmacniająca uruchamia mięśnie całej górnej i dolnej części ciała pozwalając na wymodelowanie całej sylwetki.

TRENING OBWODOWY – specjalistyczny trening wzmacniający cały układ mięśniowy (zarówno mięśnie posturalne jak i głębokie). Trening ukierunkowany jest na zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, poprawę ruchomości stawów i redukcję tkanki tłuszczowej, prowadzony zazwyczaj w formie ustawionych stacji.

ZUMBA – połączenie tańca i aerobiku, gdzie dobór kroków, kombinacji ruchów i muzyki gwarantuje świetną zabawę i olbrzymią dawkę energii. To trening cardio kształtujący sylwetkę – jeden z przyjemniejszych sposobów na zgubienie kalorii przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności.