Obóz Czarny Dunajec 2018 – dziennik obozowy

Dzień ósmy (4.08) – pobudka, pakowanie, śniadanie i odjazd. Na Grębałowskiej 12 meldujemy się około 10:30. Dziękujemy wszystkim za wspaniały czas spędzony w Czarnym Dunajcu i do zobaczenia za rok na obozie, a na treningach już od poniedziałku!

Dzień siódmy (3.08) – zaczynamy ostatnim porannym rozruchem. Po śniadaniu każda grupa trening piłkarski, zajęcia teoretyczne , turniej tenisa stołowego. Po obiedzie drugi trening, spacer i wyjście do sklepu oraz na lody dla każdej grupy. Po kolacji Liga Mistrzów dla najstarszych, a pozostali udają się na halę letnia gdzie gramy w tenisa oraz badmintona.
Na sam koniec zakończenie obozu i rozdanie nagród, i tak:
Konkurs czystości w pokojach: I miejsce: Oskar Cygan, Kuba Jeleń i Kuba Warzecha, II miejsce: Eryk Chmiel, Emil Grembowski, Kamil Kozak, Marcin Mastalerz, Maksym Mrowiec i Maks Sierant
Najlepsi najmłodsi uczestnicy: Franek Bigaj, Patryk Kostecki, Filip Siwek i Wiktor Tabiś
Zwycięzca turnieju tenisa stołowego: Emil Szałankiewicz
Wyróżnienie za postawę sportową: Kuba Wójcik, Kacper Boratyński, Tymek Mika
Najlepszy obozowicz: Bartek Krysa
Chłopcy już mocno odczuwają trudy obozu. Jutro około 11:00 meldujemy się w Krakowie!
Zdjęcia TUTAJ

Dzień szósty (2.08) – wczesna pobudka o 7:00, po śniadaniu wyjazd do Zakopanego. o godzinie 9:30 dwie najstarsze grupy równocześnie na dwóch boiskach rozegrały sparingi z drużynami STF Champion Warszawa. Następnie udajemy się na kąpielisko geotermalne na Polanie Szymoszkowej (pogoda dopisała :). Dobra zabawa i relaks dla naszych piłkarzy.
Po powrocie kolacja i wieczorna Liga Mistrzów na orliku i hali sportowej. Chłopcy zmęczeni padli i od 21:30 śpią.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień piąty (1.08) – dziś pełny zestaw sportowy. Przed śniadaniem poranny rozruch przy muzyce. Po śniadaniu treningi i zajęcia teoretyczne każdej grupy. Po obiedzie grupa Trampkarzy trening i zajęcia teoretyczne (analiza gry), grupy młodsze sparingi z Wisłą Czarny Dunajec. Po kolacji udajemy się na letnią hale sportową, gdzie dzieci miały dużą frajdę grając w badminton i tenis stołowy.
Jutro z samego rana wyjeżdżamy do Zakopanego, gdzie najpierw rozgrywamy sparingi z drużyną STF Champion Warszawa, potem idziemy na spacer po Zakopanem, a następnie udajemy się na regenerację – w zależności od pogody Polana Szymoszkowa lub ponownie Termy Chochołowskie.
Zdjęcia ze środy TUTAJ

Dzień czwarty (31.07) – po śniadaniu grupa Trampkarzy rozgrywa turniej na stadionie w Czarnym Dunajcu. Naszymi rywalami byli Wisła Czarny Dunajec, Stal Stalowa Wola i drużyna z Estonii. Grupy młodsze w tym czasie wymiennie spacer i wyjście do sklepu oraz treningi na orliku. Po obiedzie udaliśmy się na Termy Chochołowskie – dobra zabawa, relaks i aktywny wypoczynek. Po kolacji Liga Mistrzów na hali i orliku. Teraz chłopcy oglądają mecz eliminacji Ligi Mistrzów Spartak-Legia.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień trzeci (30.07) – dziś pierwszy poranny rozruch przed śniadaniem – gimnastyka i zabawa przy muzyce pod czujnym okiem naszej instruktorki p. Kingi. Przez cały dzień zrealizowaliśmy pełny plan zajęć sportowych: po śniadaniu wymiennie trening , turniej tenisa stołowego, salon gier i spacer, po obiedzie trening i zajęcia teoretyczne (analiza video gry) dla każdej grupy. Po kolacji Liga Mistrzów na orliku i hali sportowej.
Jutro do południa najstarsza grupa rano rozgrywa turniej na stadionie w Czarnym Dunajcu, młodsze grupy trenują, a po obiedzie udajemy się na zasłużony wypoczynek na Termy Chochołowskie.
Zdjęcia z poniedziałku TUTAJ

Dzień drugi (29.07) – po śniadaniu byliśmy w kościele, a potem na długim spacerze po Czarnym Dunajcu. Po obiedzie planowy zestaw zajęć, grupa najstarsza: trening motoryczny i piłkarski, grupy młodsze najpierw w ramach zajęć teoretycznych film: „Pele. Jak zostać legendą”, a potem sparingi z drużyną Orła Siemiatycze. Po kolacji intensywna „Liga Mistrzów” na orliku i hali. Zdjęcia TUTAJ

Dzień pierwszy (28.07) – po przyjeździe na miejsce około godziny 12:00 sprawne zakwaterowanie i rozpakowanie rzeczy, następnie obiad, krótki odpoczynek, otwarcie obozu i przedstawienie regulaminu. Po tym w godz. 15-18 zajęcia programowe: spacer, zajęcia teoretyczne i 1,5h trening piłkarski dla każdej grupy. Po kolacji obozowa „Liga Mistrzów” na orliku i hali sportowej. Teraz chłopcy odpoczywają w swoich pokojach i o 22:00 cisza nocna.
Przesyłamy pozdrowienia z Czarnego Dunajca. Zdjęcia z dzisiejszego dnia TUTAJ