Zapisy na Maseczki APG

W odpowiedzi na Państwa pytania podczas zebrania oraz w bieżącym tygodniu przesyłam poniżej szczegóły dotyczące zamówienia maseczek APG. Maseczki trochę różnią się od tych, które były umieszczone na facebooku (są lepszej jakości, a tańsze). Zamówienie maseczki jest dobrowolne, dla chętnych. Jest to nasza odpowiedź na Państwa zainteresowanie.

PROJEKT: poniżej
OPIS MASECZKI: wyprodukowana w Polsce, dzianina Bio-active – apretura bakteriobójcza na bazie jonów srebra, certyfikat OEKO-TEX, właściwości hydrofobowe, możliwość wielokrotnego użytku, pranie w pralce do 60’C KOSZT: 15zł/szt. (można zamówić dowolną ilość sztuk)
ROZMIARY: KIDS (wg informacji od producenta jest odpowiednia dla dzieci do 11 roku życia) oraz SENIOR (powyżej 12 roku życia)
JAK ZAMÓWIĆ? mailem na adres: biuro@akademiagrebalowianka.pl (w tytule proszę wpisać: „MASECZKA”) do poniedziałku 11.05 do godz. 20:00, w mailu proszę przesłać imię i nazwisko, rozmiar i ilość sztuk, np: „Jan Kowalski, 2szt, roz. KIDS” lub „Jan Nowak” 1 szt – roz. KIDS, 2 szt. roz. SENIOR) – można zamówić dowolną ilość sztuk.
WPŁATY: po zamówieniu maseczki, proszę o opłacenie w tym samym dniu na nasze konto, składki członkowskiej dot. maseczek w wysokości wielkości zamówienia (15zł/szt). W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko składka członkowska maseczka, np. „Jan Nowak – składka członkowska maseczka”
Wpłata jest potwierdzeniem zamówienia. Proszę nie wpłacać za maseczki jednym przelewem razem z stałymi opłatami dotyczącymi treningów, tylko osobnym przelewem.
Nieprzekraczalny termin zamówienia: poniedziałek 11.05, godz. 20:00. Po tym terminie maseczki zostaną zamówione u producenta, a termin oczekiwania wyniesie około 8 dni. Maseczki zostaną przekazane dzieciom lub rodzicom podczas treningów.