Dziennik obozowy – Zarzecze 2022

Dzień ósmy (6.08) – pakowanie, śniadanie i przejazd do Krakowa. Na miejscu meldujemy się około 11:30. Dziękujemy wszystkim za wspólny obóz.

Dzień siódmy (5.08) – w porannym bloku sparing odbywa grupa Trampkarzy (porażka z AP JSRR Jarosław), a pozostałe grupy mają zajęcia treningowe oraz gry i zabawy integracyjne. Po obiedzie: spacery, wyjścia do sklepu i na lody, analiza taktyczna, mini-chrzest obozowy w najstarszej grupie oraz wspólne podsumowanie obozu i rozdanie nagród.
Po kolacji, na której dużym powodzeniem cieszyły się naleśniku 🙂 sparing grają Orliki (zwycięstwo w Orzełkiem Przeworsk) i Juniorzy (po wielkich emocjach zwycięstwo 4:3 z GKS Zarzecze).
Jutro w Krakowie będziemy około godz. 10:30 (wyjazd z Zarzecza około 8:00).
Zdjęcia TUTAJ

Dzień szósty (4.08) – w porannym bloku odbywają się sparingi Młodzików (niestety porażka) i Orlików (zwycięstwo) z AP Perfect Przeworsk. Pozostałe grupy odbywają trening motoryczno-siłowy (Juniorzy) i zajęcia rekreacyjne (Trampkarze), dodatkowo realizowane są kolejne treningi bramkarskie. Po południu najstarsze grupy mają treningi piłkarskie natomiast drużyny, które rano grały mecz odbywają regeneracyjny trening motoryczny. Po kolacji Liga Mistrzów dla wszystkich na boisku, hali i orliku.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień piąty (3.08) – poranne jednostki treningowe odbyły się zgodnie z planem, a po nich zajęcia teoretyczne i gry i zabawy w terenie. Po obiedzie drużyna Trampkarzy rozgrywa sparing z GKS Zarzecze (zwycięstwo 5:1 – gratulacje!), a pozostałe drużyny trenują oraz kibicują naszej drużynie. Po kolacji była duża atrakcja – mecz Trenerzy vs Juniorzy Starsi Grębałowianki, a tą bardzo wyrównaną 🙂 rywalizację oglądali i kibicowali wszyscy uczestnicy obozu.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień czwarty (2.08) – rano odbywamy treningi oparte na grach zadaniowych i motoryce w zależności od grupy. Następnie spacery i pierwsza wizyta w sklepie dwóch najmłodszych grup. Po obiedzie Młodziki i Trampkarze trenują na głównym boisku, a Orliki grają sparing z AP JSRR Jarosław (porażka mimo ambitnej postawy), natomiast Juniorzy sparują z Orłem Przeworsk (zwycięstwo 3:0 po dobrej grze). Po meczach i treningach hitem dnia okazał się burger na kolację (na prawdę pyszny :). Wieczorem Młodziki i Tramkarze grają Ligę Mistrzów w pozostałe grupy relaks i integracja drużynowa w ośrodku.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień trzeci (1.08) – rano wszystkie grupy mają treningi piłkarskie i motoryczne, a po nich pierwsze wizyty w sklepie i zajęcia relaksacyjne w ośrodku (film, gry planszowe, tenis stołowy, bilard i piłkarzyki). Po obiedzie trzy grupy odbywają treningi piłkarskie w całości oparte na różnego rodzaju grach a grupa Młodzików gra sparing z AP JSRR Jarosław (zwycięstwo Grębałowianki 2:0 – gratulacje!). O godz. 17:00 na krótką chwilę przerwaliśmy zajęcia i minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w Powstaniu Warszawskim, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku.
Po kolacji kolejna Liga Mistrzów. Zmęczenia daje znać o sobie, ale panuje świetna atmosfera 🙂
Zdjęcia z poniedziałku TUTAJ

Dzień drugi (31.07) – pracowita niedziela za nami. Rano wszystkie grupy odbywają intensywne treningi na boisku, a po nich wyjście do kościoła i krótki spacer po okolicy. Po obiedzie kolejne treningi oraz godzinna wizyta na festynie z okazji Dni Zarzecze, gdzie mnóstwo frajdy zarówno dla młodszych jak i starszych. Po kolacji kolejna Liga Mistrzów dla wszystkich drużyn.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień pierwszy (30.07) – po sprawnym zapakowaniu się i przejeździe meldujemy się w Zarzeczu około godziny 12:20. Zakwaterowanie i obiad a następnie każda drużyna odbywa pierwszy trening na obiektach GOSIR Zarzecze (drużyna Młodzików w tym czasie bierze udział w turnieju z okazji Dni Zarzecza i rywalizuje z zespołami z Jarosławia, Kańczugi i Zarzecza). Po tych treningach następuje aktywne spędzania wolnego czasu, gdzie każdy z uczestników dostaje do wyboru: oglądanie meczu piłkarskiego, gry planszowe, bilard, piłkarzyki i tenis stołowy – każdy znalazł coś dla siebie 🙂 Po kolacji pierwsza tegoroczna obozowa Liga Mistrzów!
Zdjęcia TUTAJ