Dziennik obozowy – Zarzecze 2021

Dzień ósmy (7.08) – wcześniejsza pobudka i zakończenie pakowania. O godz. 8:00 śniadanie, pakujemy się do autokaru, droga mija bez komplikacji i w Krakowie meldujemy się około 11:30. Dziękujemy wszystkim za świetny wspólny obóz, znakomicie spędzony czas na sportowo. Do zobaczenia na treningach i kolejnym obozie w 2022 roku!

Dzień siódmy (6.08) – poranne treningi przy lekkim deszczu, przeznaczone były głównie na grę. Po zajęciach sportowych grupy mają kolejno: seans filmowy, gry i zabawy oraz zajęcia teoretyczne. Po południu Młodziki i Orliki rozgrywają sparingi Perfectem Przeworsk i dwa mecze kończą się naszymi zwycięstwami. Po meczach odbyło się podsumowanie obozu i rozdanie wyróżnień:
Konkurs czystości: Jan Piechota, Adam Piechota, Kornel Michniak, Igor Ziomek, Hubert Gołąb, Kacper Czarnota, Maks Serafin i Oskar Ziębliński (młodsi) oraz Daniel Florek, Maks Sierant i Kacper Wcisło (starsi)
Najlepsi zawodnicy z poszczególnych grup:
Grupa I: Aleksander Domagała
Grupa II: Leon Rajca
Grupa III: Kacper Dziadowicz
Grupa IV: Bartek Zazula
Wyróżnienia specjalne: Bartek Krysa, Kuba Cichy, Paweł Krupa i Kordian Marecik.
Niestety niepewna pogoda krzyżuje nam plany związane z organizacją ogniska. Po kolacji Juniorzy rozgrywają mecz kontrolny z seniorami GKS-u Zarzecze, a młodsze grupy mają Ligę Mistrzów.
Jutro przyjazd do Krakowa planowany jest na godz. 11:00.
Zdjęcia z piątku TUTAJ

Dzień szósty (5.08) – po rannych treningach odbyły się zajęcia rekreacyjne dla każdej grupy. Po obiedzie akcja: sprzątanie i kontrola czystości – zbliżamy się do końca konkursu (jest bardzo wyrównana rywalizacja :). Po obiedzie grupa Młodzików rozgrywa sparing z Orzełkiem Przeworsk, który kończy się wynikiem 3:3, a pozostałe drużyny odbywają treningi. Dziś również, w uznaniu dobrej postawy naszych podopiecznych odbyło się wyjście do sklepu i na lody. Po kolacji nietypowa Liga Mistrzów na hali – mecz Trenerzy vs Reszta Świata, z znakomitym dopingiem naszych najmłodszych piłkarzy.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień piąty (4.08) – po porannym rozruchu i śniadaniu wszystkie grupy udają się na obiekty sportowe, gdzie odbywają się intensywne zajęcia piłkarskie (gry zadaniowe i małe gry taktyczne) oraz treningi ogólnorozwojowe. W drugim bloku mamy zajęcia teoretyczne skupione na taktyce gry w piłkę nożną dostosowaną do wieku zawodników. Po południu rozgrywamy dwa bardzo emocjonujące mecze sparingowe: Juniorzy podejmują Orzeł Przeworsk a Orliki Orzełka Przeworsk (w obydwu spotkaniach świetna postawa i zwycięstwa naszych drużyn). Na uwagę zasługuje wzajemne kibicowanie starsi-młodszym i młodsi starszym. W czwartek i piątek czekają nas kolejne atrakcje – wyjście na strzelnice i ognisko w plenerze. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Zdjęcia ze środy TUTAJ

Dzień czwarty (3.08) – bardzo intensywny dzień za nami. Po śniadaniu każda grupa odbywa trening piłkarski i zajęcia ogólnorozwojowe. Następnie rekreacja na świeżym powietrzu i długo wyczekiwane wyjście do sklepu. Po obiedzie obiekty sportowe wypełnione były piłkarską rywalizacją Grębałowianki z Akademią Piłkarską z Jarosławia, a wieczorem gościliśmy drużynę z Przeworska, z którą mecz rozegrali nasi najmłodsi zawodnicy. Widoczne jest już zmęczenie naszych piłkarzy, ale nikt nie odpuszcza na treningach.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień trzeci (2.08) – Poniedziałek rozpoczęliśmy piłkarskimi treningami na obiektach GOSiR w Zarzeczu. Ponich każda grupa miała zajęcia sportowe i rekreacyjne na świeżym powietrzu. W południu dwie nasze drużyny rozgrywają sparingi z Orzełkiem Przeworsk, a po kolacji odbywa sie Liga Mistrzów 🙂
Zdjęcia TUTAJ

Dzień drugi (1.08) – dzisiaj po śniadaniu czas na posprzątanie pokoi i poddanie się weryfikacji i kontroli. Następnie udajemy się na długi spacer po najbliższej okolicy oraz do kościoła. Później gry i zabawy na świeżym powietrzu, zatrzymaliśmy się także na chwilę w ciszy, aby uczcić pamięć poległych w Powstaniu Warszawskim, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku. Po obiedzie wszystkie drużyny odbywają intensywne treningi piłkarskie z głównym naciskiem na technikę indywidualną oraz decyzyjność w grach, a po nich oglądamy mecz piłkarski z udziałem lokalnych drużyn. Po kolacji dwie najstarsze grupy mają Ligę Mistrzów na boisku i hali sportowej, najmłodsi ze względu na opady deszcze spędzają czas na seansie filmowym. Dobra atmosfera na pokładzie, jutro czekają nas pierwsze sparingi 🙂
Zdjęcia TUTAJ

Dzień pierwszy (31.07) – po przyjeździe wita nas w Zarzeczu… ulewny deszcz – obiad, zakwaterowanie, omówienie zasad obowiązujących na obozie. O 15:00 odbywamy pierwsze treningi na świetnie przygotowanych obiektach sportowych w Zarzeczu: dwie najmłodsze grupy ze względu na deszcz trenują na hali, a pozostali zawodnicy na głównej płycie stadionu. Po kolacji pierwsza na tym obozie Liga Mistrzów 🙂 Chłopcy śpią w pokojach, czekamy na kolejny dzień wrażeń, pozdrawiamy 🙂
Zdjęcia TUTAJ