Dziennik obozowy – ZARZECZE 2020

Dzień ósmy (8.08) – po śniadaniu i sprawnym spakowaniu zajmujemy wygodne miejsca w autokarze i po nieco ponad dwóch godzinach drogi meldujemy się w Krakowie. Dziękujemy wszystkim za udany i bezpieczny pobyt na obozie i do zobaczenia na treningach! KOLEJNY OBÓZ ZA ROK!

Dzień siódmy (7.08) – rano każda grupa odbywa intensywny trening, a po nim spacer i wizyta w sklepie. Po obiedzie drużyna Młodzików rozgrywa sparing (zwycięstwo 3:1 z JKS Jarosław, BRAWO!), przy głośnym dopingu pozostałych uczestników obozu. Po meczu podsumowanie obozu i rozdanie nagród. I tak:
Grupa najmłodsza:
Najlepsze pokoje: Alek Dębowski i Leon Rajca oraz Szymon Jurkiewicz i Bartek Ławrowski
Najlepszy zawodnik: Leon Rajca
Grupa Młodzików:
Najlepsze pokoje: Alan Wolsza, Kacper Dziadowicz, Kuba Wójcik oraz Józek, Jasiek i Miłosz Jędrzejczyk
Najlepszy zawodnik: Kacper Dziadowicz
Grupa najstarsza:
Najlepszy pokój: Bartosz Krysa i Przemek Ścigalski
Najlepszy zawodnik: Hubert Mróz
Najmłodszy uczestnik obozu: Alek Dębowski (r. 2013)
Po kolacji każda grupa rozgrywa ostatnią obozową Ligę Mistrzów! A teraz oglądamy prawdziwą Ligę Mistrzów 🙂
Jutro wyjazd z Zarzecza około 8.30-9 (czas drogi około 2,5h). Chłopcy zadzwonią jak miniemy Brzesko.
Zdjęcia TUTAJ
Dzień szósty (6.08) – rano każda grupa odbywa intensywne treningi + zajęcia ogólnorozwojowe, następnie salon gier, spacer i zajęcia teoretyczne. Po południu grupa Żaków rozgrywa kolejny sparing (zwycięstwo z Perfectem Przeworsk), a pozostałe grupy w ramach regeneracji kibicują a następnie mają kolejny wykład teoretyczny oraz projekcje filmu. Po kolacji: najmłodsi – salon gier, dwie najstarsze grupy Liga Mistrzów!
Zdjęcia TUTAJ
Dzień piąty (5.08) – do południa najstarsza grupa odbywa rozruch oraz zajęcia na wirtualnej strzelnicy (mega frajda!), Młodziki grają wyrównany sparing z Orłem Przeworsk, a Żaki ze względu na padający do południa rzęsisty deszcz trenują w hali. Po południu najstarsza grupa gra z Orłem Przeworsk (ulegliśmy bardzo silnej drużynie przeciwnej), Młodziki gry i zabawy terenowe (regeneracja po sparingu), a Żaki trenują na orliku. O godz. 17.00 oglądamy z trybun odbywający się na miejscowym sparingu mecz Pucharu Polski pomiędzy Zorzą Zarzecze a Orłem Przeworsk. Po kolacji dwie najstarsze grupy – Liga Mistrzów, a najmłodsi salon gier. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Zdjęcia TUTAJ
Dzień czwarty (4.08) – do południa dwie najstarsze grupy odbywają trening piłkarski i zajęcia ogólnorozwojowe, a najmłodsza grupa regeneruje siły podczas gier i zabaw w terenie. Po południu: najstarsza grupa – gra wewnętrzna, Młodziki – piłka nożna halowa, Żaki – kolejny sparing z JKS Jarosław. Po kolacji Liga Mistrzów!
Jutro kolejne sparingi: Juniorzy/Trampkarze oraz Młodziki grają z Orłem Przeworsk.
Zdjęcia TUTAJ
Dzień trzeci (3.08) – rano drużyny Żaków i Młodzików rozgrywają sparing z JKS Jarosław (świetna postawa naszych zespołów), drużyny wzajemnie się dopingują. Grupa najstarsza w tym czasie odbywa trening piłkarski i motoryczny. Po obiedzie Żaki rozgrywają kolejny sparing z Orzełkiem Przeworsk, Młodziki mają w ramach treningu gry i zabawy terenowe, po tym do wyboru: turniej tenisa stołowego, turniej piłkarzyków lub projekcja filmowa, a Juniorzy – piłka nożna plażowa. Po kolacji Liga Mistrzów.
Zdjęcia TUTAJ


Dzień drugi (2.08) – rano każda grupa odbywa intensywny trening z mocną wstawką motoryczną i ogólnorozwojową. Po obiedzie (mocny apetyt uczestników obozu :), odpoczynek i kolejny trening grupy Młodzików, Trampkarzy i Juniorów (akcent na gry zadaniowe). W tym czasie najmłodsza grupa spędza czac w Centrum Kultury w Zarzecze na warsztatach naukowych i parku doświadczeń (super zabawa i nagrody dla chłopaków). Po kolacji Liga Mistrzów (duże zaangażowanie, rywalizacja intensywność). Pierwsze trudy obozu dają się we znaki. Jutro rano roczniki 2008/09 oraz 11/12 rozgrywają pierwsze sparingi z JKS Jarosław.
Zdjęcia wkrótce TUTAJ
Dzień pierwszy (1.08) – po sprawnej drodze (około 2,5 h) meldujemy się na miejscu. Po rozpakowaniu – obiad oraz zapoznanie się z ośrodkiem i obiektem. o godz. 15.00 odbywamy pierwszy trening na doskonale przygotowanych obiektach sportowych w Zarzeczu. Po treningu spacer i kolacja, a o 19.30 kolejny trening, czyli pierwsza obozowa Liga Mistrzów 🙂 Wszyscy śpią, zbieramy siły na jutro. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Zdjęcia TUTAJ