Dziennik obozowy – Łącko 2016

Dzień dziewiąty (24.07) – śniadanie, pakowanie wyjazd i o godzinie 11:00 meldujemy się przy Grębałowskiej 12. Dziękujemy wszystkim za udany obóz 🙂
Do zobaczenia na treningach!

Dzień dziewiąty (23.07) – za nami przedostatni dzień obozu. Poranny rozruch, śniadanie po nim trening piłkarski, a następnie zabawa w przechodzenie pod liną – śmiechu było co nie miara. Przed obiadem oglądamy urywki z kręcenia nagrać video oraz zdjęcia z całego obozu. Po obiedzie jest Chrzest Obozowy, dla tych zawodników, którzy byli w Łącku po raz SDC12838pierwszy – wszystko odbyło się w miłej, swobodnej atmosferze. Po południu długo wyczekiwane wyjście na lody. Po kolacji ostatnia edycja Ligi Mistrzów na hali sportowej. Chłopcy są już spakowani i pozytywnie zmęczeni – wypoczywają.
Jutro wyjazd z Łącka planowany jest na godz. 8:30, przewidywany powrót do Krakowa na godz. 10:30. Do zobaczenia 🙂
Zdjęcia TUTAJ

Dzień ósmy (22.07) – po śniadaniu trening piłkarski na orliku, a po nim zabawa „na mokro’ w balonową siatkówkę. Po obiedzie grupa Młodzików rozgrywa sparing z Reprezentacją Małopolski Dziewcząt i po wyrównanym meczu przegrywamy 0:2 po bramkach w końcówce spotkania. Trenerzy stwierdzili, że chyba częściej powinniśmy grać z dziewczynami po zaangażowanie naszych piłkarzy było w tym meczu ponadprzeciętne. Po meczu mamy zajęcia z tenisa stołowego, a po kolacji tradycyjnie już Ligę Mistrzów.
Zdjęcia TUTAJ
Ze względu na wolne łącze internetowe reszta zdjęć zostanie udostępniona jutro.

Dzień siódmy (21.07) -Poranny rozruch, po śniadaniu trening piłkarski oraz gry i zabawy ogólnorozwojowe. Po obiedzie były kręcone materiały filmowe do klipu promocyjnego AP Grębałowianka, szczegóły mamy nadzieje już wkrótce na naszej stronie internetowej. O SDC1254816:30 wyruszamy na zaległą z niedzieli wycieczkę w góry (zwiedzamy piękną okolicę Łącka). Po kolacji Liga Mistrzów!
Jutro o godz. 15:00 Młodziki (r. 2003/04/05) grają w Łącku sparing z Reprezentacją Małopolski Dziewcząt r. 2004
Zdjęcia TUTAJ

Dzień szósty (20.07) – nie odbył się dziś poranny rozruch, ale za to wreszcie przywitało nas słońce. Po śniadaniu odbywamy pierwszy trening na orliku (dołączył do nas Trener Jakub Zawartka), po treningu udajemy się na krótki spacer oraz wizytę w sklepie. Po obiedzie drugi trening piłkarski, a po nim zajęcia teoretyczne na temat szacunku.
Po kolacji kolejna edycja Ligi Mistrzów 🙂 Pozdrawiamy
Zdjęcia TUTAJ

Dzień piąty (19.07) -wcześniejsze śniadanie, a po nim wyjazd do Zakopanego, gdzie na boisku ośrodka API Zakopane meldujemy się o godz. 10:00. Z podziałem na dwie grupy – (Młodziki: 2003/2004/2005 i Orliki: 2006/2007/2008) rozgrywamy sparingi z drużynami Akademii Futbolu Ochojno Estillo de Espana. W pierwszym meczu rywalizowały Młodziki – mimo niekorzystnego wyniku do przerwy (0:1) naszym zawodnikom udało się odwrócić losy spotkania i po znakomitej grze w drugiej połowie odwrócić losy meczu i zwyciężyć 3:2.
W drugim spotkaniu Orliki po zaciętym spotkaniu przegrali 5:10 – worek z bramkami rozwiązał się dopiero w samej końcówce spotkania.SDC12313
Skład APG:
Młodziki: Kamil Bober, Jasiek Szydłowski, Orkar Luty, Andrzej Antosz, Oskar Baran, Adam Musiał, Jakub Zazula, Maks Sierant, Bartek Zazula, Eryk Chmiel, Jakub Jeleń, Szymon Jurek, Mateusz Cała, Kamil Kozak, Dawid Trela.
Bramki zdobywali: Jakub Zazula, Bartek Zazula, Maks Sierant
Orliki: Filip Madejski, Igor Styczeń, Kacper Borowicz, Adam Latała, Wiktor Figiel, Bartek Krysa, Kamil Suder, Wojtek Lenard
Bramki zdobywali: Wiktor Figiel x2, Kacper Borowicz, Kamil Suder
Po rywalizacji na boisku udaliśmy się do Aqua Parku w Zakopanem, gdzie chłopcy korzystali z wodnych atrakcji.
Po powrocie do Łącka i zjedzeniu obiadokolacji udajemy się na zajęcia z tenisa stołowego.
Pozytywny dzień :), zdjęcia TUTAJ

Dzień czwarty (18.07) – po luźniejszej niedzieli, dzisiaj za nami dzień pełen sportowego wysiłku. Zaczęliśmy punktualnie o 8:10 porannym rozruchem przy muzyce (tym razem na świeżym powietrzu). Po śniadaniu odbywamy pierwszy trening piłkarski na orliku, następnie gry i zabawy kształtujące zręczność, szybkość i orientację przestrzenną oraz pełna walki i emocji gra w dwa ognie. Po obiedzie o 15:00 drugi trening piłkarski na orliku, a po nim spacer i krótka wizyta na placu zabaw. Po kolacji „Liga Mistrzów” na hali sportowej, podczas której fenomenalna formą błysnął… Kierownik Jan Mazur. Chłopcy SDC12148zmęczeni, ale zadowoleni :).
Dziś cisza nocna 15 minut wcześniej, czyli od 21:45, gdyż jutro rano wyruszamy do Zakopanego – tam o godz. 11:00 (starsi) i 12:00 (młodsi) rozegramy sparingi z Akademią Futbolu Ochojno Estillo de Espana, a po meczach udamy się do AquaParku w Zakopanem.
Zdjęcia z dzisiejszego dnia można zobaczyć TUTAJ

Dzień trzeci (17.07) – dzisiaj niedziela, więc dzień był luźniejszy niż zwykle. Nie odbył się poranny rozruch, po śniadaniu wyjście do Kościoła, a potem do sklepu. Następnie odbyły się zajęcia teoretyczne, na których bohaterem był Robert Lewandowski. Po obiedzie gry i zabawy integrujące z naciskiem na kształtowanie koordynacji, komunikacji, współpracy w grupie i kreatywności. Potem ze względu na padający deszcz rezygnujemy z wyjścia w góry i chłopcy oglądają film o Cristiano Ronaldo. Po kolacji kolejna edycja Mini Euro 2016 na hali sportowej w Łącku!
Zdjęcia z niedzieli TUTAJ

Dzień drugi (16.07) – przed śniadaniem poranny rozruch przy muzyce. Po śniadaniu pierwszy trening piłkarski na orliku, po treningu zajęcia teoretyczne – historia Grębałowianki, kodeks sportowca oraz film o historii jednego z najlepszych polskich piłkarzy Jakuba Błaszczykowskiego. Po obiedzie ze względu na opady deszczu drugi trening odbywamy na hali sportowej w Łącku, po treningu udajemy się na spacer po SDC12010okolicy. Po kolacji na małej salce odbyły się zajęcia fitness mające na celu kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności ogólnej, które poprowadziła nasza niezastąpiona Pani instruktor 🙂
Dziś dzień pełen wrażeń i wysiłku – jutro niedziela i aktywny wypoczynek przed nami 🙂
Zdjęcia TUTAJ

Dzień pierwszy (15.07) – droga minęła bez zakłóceń, po przyjeździe do Łącka zakwaterowanie i obiad. Po ciszy poobiedniej oficjalne otwarcie obozu i przedstawienie regulaminu, a następnie wyjście na zajęcie treningowe na głównej płycie Zyndram Łącko. Po treningu powrót do ośrodka i pierwsze na obozie zajęcia teoretyczne – tematem było żywienie młodych piłkarzy oraz higiena i kultura osobista. Po kolacji pierwsza edycja Łąckiego Euro 2016 – zwycięzcą okazała się reprezentacja Polski 🙂
Dobrej nocy 🙂
PS – zdjęcia z piątku TUTAJ