Dziennik obozowy – Łącko 2015

 • Dzień dziewiąty (11.08) – rano poranny rozruch przy muzyce. Po śniadaniu trening piłkarski, a po nim zawody w przeciąganiu liny (było dużo śmiechu :)). Po zawodach odbyło się kompletowania niepodpisanego niestety dalej przez większość zawodników sprzętu treningowego JOMA.
  Po obiedzie odbył się chrzest dla tych , którzy w Łącku byli pierwszy raz.
  Następnie wyjście do sklepu i pakowanie.
  Po kolacji Liga Mistrzów tym razem na hali i rywalizacja z bardzo mocną drużyną opiekunów.
  Jutro powrót do Grębałowa zaplanowany jest na godzinę 12:00.
  Zdjęcia z wtorku TUTAJ
 • Dzień ósmy (10.08) – bardzo piłkarski dzień za nami. Odbył się poranny rozruch przy muzyce, po śniadaniu wyczerpujący trening piłkarski. Po nim zabawa rekreacyjna z „mokrymi balonami” – było dużo śmiechu :). Po obiedzie krótka pogadanka z SDC11178trenerami, a po niej 2,5 godzinny sparing z GOL Łącko – chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, dużo składnych akcji i pięknych bramek :).
  Potem krótki odpoczynek, kolacja a zaraz po niej Liga Mistrzów. Chłopcy zmęczeni śpią w swoich pokojach.
  Zdjęcia TUTAJ
 • Dzień siódmy (9.08) – dzisiejszy dzień przeznaczony był na odpoczynek i rekreacje. Po śniadaniu byliśmy w Kościele, potem krótki spacer po okolicy i zakupy. Po obiedzie półtorej godziny gier planszowych (ogromne zaangażowanie chłopców). SDC11112Następnie udaliśmy się na pierwszą połowę meczu seniorów pomiędzy Zyndramem Łącko a Kolejarzem Stróże. Po kolacji Liga Mistrzów.
  Zdjęcia TUTAJ
 • Dzień szósty (8.08) – dzisiaj również nie odbył się poranny rozruch. Ze względu na upalną pogodę pierwszy trening piłkarski odbył się wcześniej niż zazwyczaj. Po treningu ponad półtorej godziny chłopcy spędzili grając w gry planszowe. Niektórym udało się nawet ograć trenerów :).
  Po obiedzie świętujemy 13 urodziny Kuby i zostajemy poczęstowani po raz kolejny pysznym tortem. O 16:30 na hali sportowej rozpoczęły się zajęcia z JUDO oraz tenisa SDC11046stołowego, na których rozegrany został turniej. Dzisiaj po raz kolejny w ramach kolacji zasiadamy do grilla.
  Po kolacji rozgrywamy mecze w tradycyjnej Lidze Mistrzów 🙂
  Zdjęcia z soboty TUTAJ
 • Dzień piąty (7.08) – za nami bardzo udany dzień w słonecznym Zakopanem. Dzień rozpoczęliśmy tym razem bez porannego rozruchu. Po śniadaniu wyjeżdżamy do Zakopanego. Po niecałych 2 godzinach docieramy na miejsce i udajemy się na kąpielisko geotermalne na Polanie Szymoszkowej, gdzie spędzamy kolejne kilka godzin. Chłopcy świetnie się bawili i udanie spędzili ten czas rekreacji i wypoczynku.
  Następnie idziemy na spacer na Krupówki, gdzie spędzamy kilkadziesiąt minut. Najwytrwalszym poszukiwaczom udało się zjeść gofry :).SDC10858
  Po kolacji odbyły się zajęcia rekreacyjne – unihokej i tenis stołowy w ośrodku.
  Zdjęcia TUTAJ
 • Dzień czwarty (6.08) – po tradycyjnym muzycznym rozruchu odbył się trening piłkarski na głównej płycie KS Zyndram Łącko.  Kolejnym punktem były zajęcia teoretyczna, na których m.in. prezentacja filmu o Davidzie Beckhamie.
  Po wcześniejszym obiedzie udajemy się na trasę 72. Tour de Pologne – przejechali szybciej niż się spodziewaliśmy :D. O godz. 16:30 rozegraliśmy pierwszy sparing na tym obozie. Przeciwnikiem byli zawodnicy Szkółki Piłkarskiej GOL Łącko. Ze względu na upał mecz odbył się na hali sportowej.
  Po kolacji Łącka Liga Mistrzów.
  Jutro rano wyjeżdżamy na wycieczkę do Zakopanego – naszym celem jest kąpielisko geotermalne na Polanie Szymoszkowej oraz spacer po Krupówkach! SDC10767
  Wszystkich zatroskanych Rodziców informujemy, że dzieci są chronione przed słońcem, piją dużo wody, nie jedzą lodów oraz nie spożywają zimnych napojów. Pozdrawiamy 🙂
  Zdjęcia z dzisiaj TUTAJ
 • Dzień trzeci (5.08) – kolejny intensywny dzień za nami. Rozpoczęliśmy dzień porannym rozruchem przy muzyce. Po śniadaniu trening piłkarski , a tuż po nim kolejne interesujące zajęcia z tenisa ziemnego i unihokeja.
  Po obiedzie zajęcia teoretyczne w ośrodku – kultura osobista oraz prezentacja filmu o Robercie Lewandowskim oraz UEFA RESPECT.
  Kolejny punkt dnia to zajęcia JUDO oraz tenis stołowy na pobliskiej hali sportowej.
  Po kolacji świętowaliśmy urodziny Eryka, który z tej okazji poczęstował nas pysznym tortem oraz cukierkami.
  Teraz chłopcy oglądają mecz FC Basel – Lech Poznań i przygotowują się do ciszy nocnej, którą rozpoczynamy punktualnie o godz. 22:00.
  Jutro wybieramy się na trasę Tour de Pologne, który przejedzie przez Łącko oraz czekają nas mecze sparingowe.
  Fotogaleria z dzisiejszego dnia TUTAJ
 • Dzień drugi (4.08) – dzisiejszy dzień był bardzo intensywny i przyniósł wiele wrażeń. Rozpoczęliśmy porannym rozruchem przy muzyce. Po śniadaniu trening piłkarski na sztucznej nawierzchni, po treningu uciekamy od gorąca i chronimy się nad rzeką. Po obiedzie sprzyjała nam pogoda (duże zachmurzenie) i odbyły się bardzo ciekawe zajęcia z tenisa ziemnego i unihokeja. Chłopcy byli bardzo zaangażowani i zapewne SDC10674wiele dobrego wynieśli z zajęć.
  Następnie udaliśmy się do pobliskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Łącku, gdzie chłopcy mieli przeprowadzone profesjonalne zajęcia z JUDO oraz tenisa stołowego. Zajęcia z JUDO wytworzyły bardzo dobrą atmosferę i przełamały u wielu zawodników strach związany z upadkiem. Po kolacji druga edycja Ligi Mistrzów – tym razem udział wzięli również trenerzy.
  Zdjęcia z dzisiejszego dnia TUTAJ
 • Dzień pierwszy (3.08) – po przyjeździe do Łącka zakwaterowanie i obiad. Po ciszy poobiedniej trening na stadionie Zyndrama Łącko – trenerzy skupili się na doskonaleniu techniki oraz małych grach. Po treningu powrót do ośrodka – a tam oficjalne rozpoczęcie obozu, przedstawienie regulaminu, planu dnia oraz zasad jakie będą obowiązywać podczas pobytu. Następnie Trener Mateusz Stanek przeprowadził z chłopcami wykład dotyczący zdrowego odżywiania i prawidłowej diety. Po kolacji I edycja Łąckiej Ligi Mistrzów. Zdjęcia z dzisiejszego dnia TUTAJ