Dziennik obozowy – Krościenko n/Dunajcem 2019

Dzień ósmy (3.08) – po sprawnym spakowaniu się, po śniadaniu ruszamy do Krakowa. Przy Grębałowskiej 12 meldujemy sie około godz. 11:00. Dziękujemy wszystkim za super obóz i wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia za rok!

Dzień siódmy (2.08) – po śniadaniu każda z drużyn rozgrywa wartościowy sparing z warszawską drużyną KS Wilanów. Po południu odbywamy trening, a po nim młodsze grupy udają się na spacer, do sklepu i na lody, a starsi mają chrzest obozowy. Po nim zakończenie obozu, podsumowanie i rozdanie nagród:
I miejsce w konkursie czystości: Bartek Krysa, Dawid Nowicki, Damian Książek
II miejsce w konkursie czystości: Emil Langa, Emil Szałankiewicz, Kacper Dziadowicz
Najlepszy zawodnik w grupie r. 2010/2011: Kamil Słowik
Najlepszy zawodnik w grupie r. 2007/2008/2009: Emil Szałankiewicz
Najlepszy zawodnik w grupie r. 2004/2005/2006: Bartek Zazula
Najlepszy obozowicz: Grzegorz Duda
Po kolacji rozgrywamy ostatnią Ligę Mistrzów. Jutro meldujemy się w Krakowie. Do zobaczenia 🙂
Zdjęcia TUTAJ

Dzień szósty (1.08) – po śniadaniu wyjeżdżamy do Białki Tatrzańskiej, gdzie aktywnie spędzamy czas wypoczywając na Termie Bania. Potem jesteśmy w Zakopanem pod Wielką Krokwią, na Krupówkach i pod Gubałówką. Chłopcy mieli chwile czasu wolnego. Po powrocie jemy obiadokolację i gramy obozową Ligę Mistrzów. Trwa konkurs czystości trzy pokoje idą „łeb w łeb” – jutro decydujący dzień. Jutro rano wszystkie drużyny rozgrywają sparingi z drużyną z Warszawy – KS Wilanów.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień piąty (31.07) – pracowity dzień za nami. Przed śniadaniem poranny rozruch przy muzyce. W pierwszy bloku najstarsza grupa udaje się w góry i zdobywa szczyt Trzy Korony. Młodsi w tym czasie odbywają intensywne treningi piłkarskie i uczestniczą w turnieju tenisa stołowego. Po obiedzie młodsze grupy trenują, a Juniorzy i Trampkarze rozgrywają sparing z SKS Sokolica (część meczu odbywała się przy rzęsiście padającym deszczu). Na kolację pyszne kiełbaski z grilla, a po nich obozowa Liga Mistrzów.
Jutro mała zmiana planów. W przypadku braku słonecznej pogody udajemy się najpierw do Białki Tatrzańskiej na Termy Bania, a następnie do Zakopanego. Jeśli będzie słońce to jedziemy od razu na Polanę Szymoszkową. W związku z całodniowa wycieczką chłopcy nie będą mieć jutro telefonów.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień czwarty (30.07) – w bloku zajęć przedpołudniowych każda grupa odbywa trening piłkarski na boisku i zajęcia ogólnorozwojowe (siłowe+fitness) z panią Kingą. Po obiedzie najstarsza grupa – trening piłkarski oraz siłownia i siatkówka w plenerze. Natomiast pozostali oprócz zajęć piłkarskich udają się na spacer po Krościenku, na plac zabaw oraz do salonu gier zręcznościowych. Po kolacji wszyscy gramy w obozowej Lidze Mistrzów (czas szybko leci, trenerom już ciężko jest pokonać swoich podopiecznych :). Trudy obozu dają się we znaki, ale panuje dobra atmosfera, wszyscy są zdrowi, współdziałamy razem – starsi pomagają młodszym!
Zdjęcia TUTAJ

Dzień trzeci (29.07) – po śniadaniu udajemy się do Parku Linowego w Krościenku, gdzie przy super zabawie spędzamy prawie trzy godziny. Potem na prośbę chłopców wyjście do sklepu. Po obiedzie dla grupy najstarszej trening piłkarski i siłownia w plenerze, a dla pozostałych zajęcia teoretyczne i trening na boisku. Po kolacji długa obozowa Liga Mistrzów.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień drugi (28.07) – po śniadaniu udajemy się do Kościoła, a następnie na długi spacer po Krościenku połączony z aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu. Po obiedzie długi, intensywny trening dla wszystkich grup, a po nim wspólne oglądanie meczu Lechia Gdańsk-Wisła Kraków i analiza spotkania pod względem taktycznym (w ramach zajęć teoretycznych). Niestety wieczorna burza krzyżuje nam plany związane z obozową Ligą Mistrzów i zostajemy w ośrodku, gdzie chłopcy mają gry i zabawy rekreacyjne. Jutro rano udajemy się do parku linowego.
Zdjęcia TUTAJ

Dzień pierwszy (27.07) – po sprawnym zapakowaniu się do autokaru i podróży przebiegającej bez niespodzianek meldujemy się w Krościenku około 12:30. Po zjedzeniu obiadu, zapoznaniu się z ośrodkiem każda grupa odbywa trening piłkarski na świetnie przygotowanej płycie boiska SKS Sokolica oraz zajęcia teoretyczne. Po kolacji tradycyjna obozowa Liga Mistrzów. Wszystko przebiega zgodnie z planem pozdrawiamy wszystkich serdecznie 🙂
Zdjęcia TUTAJ