+48 668 367 701

lp.aknaiwolabergaimedaka@oruib

02 cze

Dzień Dziecka w Grębałowie! :)

W poniedziałek 1 czerwca wszyscy zawodnicy Akademii wraz z Rodzinami spotkali się na obiektach przy ul. Grebałowskiej 12 w Krakowie, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.
Rozegrano mini turniej, w którym udział wzięło 5 drużyn złożonych z młodych piłkarzy AP Grębałowianka oraz drużyna złożona z Tatusiów naszych zawodników.
Emocji i zabawy nie było końca – niesamowitą przyjemność sprawiała dzieciom możliwość rywalizacji ze swoimi rodzicami. Emocje piłkarskie poprzedziła muzyczna rozgrzewka – gdzie nasi mali sportowcy świetnie się bawili w rytm muzycznych przebojów.
Po zakończonej rywalizacji odbyła się sesja zdjęciowa dla zawodników Akademii, której efekty pojawią się już niebawem na naszej stronie. Na 'odchodne’ każde dziecko, które tego dnia przyszło na obiekty Grebałowianki otrzymało słodki upominek.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu sprawiając wielką radość naszym młodym piłkarzom. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Ewy Stachowicz za fachową i profesjonalną organizację sesji zdjęciowej oraz dla naszych sponsorów, dzięki którym mogliśmy zakupić sprzęt sportowy na potrzeby treningów oraz słodycze dla dzieci. WIELKIE DZIĘKI!

Zdjęcia z festynu do zobaczenia TUTAJ i TUTAJ