Trenerzy

Mateusz Tabor – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – magister wychowania fizycznego (od 2016). Ukończył także studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu – kierunek: Menadżer akademii piłkarskiej (2017), a także obszerne kursy: Dyrektor sportowy w piłce nożnej (2021) i Dyrektor akademii piłkarskiej (2021). Trener piłki nożnej z licencją UEFA A (od 2018). Uczestnik kilkudziesięciu kursokonferencji dla trenerów (2012-2023). Posiada uprawnienie wychowawcy wypoczynku i kierownika obozów (od 2015) oraz ukończył kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej.
Z Klubem Sportowym Grębałowianka jest związany od 2011 roku, najpierw jako zawodnik, a następnie jako trener grup młodzieżowych.
Jest głównym pomysłodawcą powstania AKADEMII PIŁKARSKIEJ GRĘBAŁOWIANKA, pełni funkcję koordynatora – organizuje i odpowiada za przebieg procesu treningowego oraz prowadzi zajęcia szkoleniowe w Akademii.  Jest również Członkiem Zarządu Klubu Sportowego Grębałowianka (od 2015).

Sławomir Radziszewski – piłkarski wychowanek Krakusa Nowa Huta, a w seniorskiej piłce występował m. in. w Węgrzcance Węgrzce Wielkie, Tramwaju Kraków, Sparcie Kazimierza Wielka, czy Pogoni Miechów. Jest bardzo wymagającym szkoleniowcem, który stara się z pełnym zaangażowaniem przekazać swoją wiedze i doświadczenie zawodnikom drużyn, które prowadzi. Od kilku miesięcy łączy prace trenerską z rolą szczęśliwego taty małej Michaliny. Posiada licencję trenerską UEFA B, w Grębałowiance pracuje od 2021 roku.

Jakub Zawartka – absolwent Liceum Szkoły Sportowej Piłki Nożnej w Krakowie, trener z licencją UEFA C (w trakcie kursu UEFA B). Absolwent Wszechnicy Świętokrzyskiej (kierunek: wychowanie fizyczne). Uczestnik kilkunastu konferencji szkoleniowych organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej. Jako zawodnik występował przez 10 lat w Garbarni Kraków, następnie w Wiślanach Jaśkowice, Skawince Skawina i Grębałowiance. W naszej Akademii pracuje od grudnia 2014 roku.

Wiktor Ziułek – najważniejszym akcentem pracy Trenera Wiktora Ziułka jest praca nad indywidualnymi umiejętnościami zawodników. Trener słynie ze świetnego podejścia do zawodników i prowadzenie bardzo urozmaiconych zajęć treningowych. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i trenerem z licencją UEFA B. W Grębałowiance od 2021 roku.

 

 

Jan Mazur – w Grębałowiance Człowiek-Instytucja. Przez wiele lat społecznie pełni funkcję Kierownika drużyn młodzieżowych Klubu i wspiera naszych trenerów. Był członkiem Zarządu KS Grębałowianka, a obecnie jest członkiem komisji rewizyjnej. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego i co roku wspiera nas swoją pracą podczas obozów sportowych.
Jest jednym ze współautorów powstania Akademii. W 2019 został odznaczony Brązową Odznaką Honorową Małopolskiego Związku Piłki Nożnej za swoją długoletnią działalność w naszym Klubie.