Trenerzy

Mateusz Tabor – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – magister wychowania fizycznego. Ukończył także studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu – kierunek: Menadżer akademii piłkarskiej. Trener piłki nożnej z licencją UEFA A. Nauczyciel w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Uczestnik kilkunastu kursokonferencji dla trenerów, w tym i m.in. Konferencji Akademii Grassroots organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Posiada uprawnienie wychowawcy wypoczynku i kierownika obozów oraz ukończył kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej.
Z Klubem Sportowym Grębałowianka jest związany od 2011 roku, najpierw jako zawodnik, a następnie jako trener grup młodzieżowych.
Jest głównym pomysłodawcą powstania AKADEMII PIŁKARSKIEJ GRĘBAŁOWIANKA, pełni funkcję koordynatora – organizuje i odpowiada za przebieg procesu treningowego oraz prowadzi zajęcia szkoleniowe w Akademii.  Jest również Wiceprezesem Zarządu Klubu Sportowego Grębałowianka.

Jakub Zawartka – absolwent Liceum Szkoły Sportowej Piłki Nożnej w Krakowie, trener z licencją UEFA C. Student wychowania fizycznego na Wszechnicy Świętokrzyskiej. Uczestnik kilku konferencji szkoleniowych organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej.Jako zawodnik występował przez 10 lat w Garbarni Kraków, następnie w Wiślanach Jaśkowice, Skawince Skawina a obecnie jest zawodnikiem seniorskiej drużyny Grębałowianki. W Grębałowiance pracuje od grudnia 2014 roku, a trenerem w Akademii jest od sierpnia 2015.

Marcin Gagat – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener piłki nożnej z licencją UEFA C. Pracował w Akademii Mistrzów Cracovia oraz w TS Węgrzce, gdzie również do dzisiaj występuje jako zawodnik. Jako piłkarz, grał m.in w Stali Mielec i Polonii Przemyśl. W Akademii od września 2019.

 

 

Jan Mazur – w Grębałowiance Człowiek-Instytucja. Przez wiele lat społecznie pełni funkcję Kierownika drużyn młodzieżowych Klubu. Pełnił również funkcję członka Zarządu KS Grębałowianka. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego.
Jest jednym ze współautorów powstania Akademii, pełni w niej funkcję Kierownika drużyn.